1 2 3
wtorek
23. stycznia 2018
Koncerty organowe giżycko

Deprecated: mysql_pconnect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/klient.dhosting.pl/ekierka/centrumanimacji.pl/public_html/mysql.php on line 8


Historia Koncertów



2007


2007-07-01, o godzini: 19:00


  • Marianna Gazdikova - organy - Słowacja

  • Nauczycielski Chór Kameralny - wokal - Giżycko

  • Pro Musica Antiqua - kwartet - Olsztyn


    2007-07-08, o godzini: 19:00


  • Agnieszka Monasterska - alt - Kraków

  • Chór Kameralny GCK - wokal - Giżycko

  • Suzana Ferfoglia - organy - Włochy

  • Paweł Fundament - tenor - Kraków


    2007-07-15, o godzini: 19:00


  • Jerzy Żak - teorba - Warszawa

  • Maciej Witkowski - fagot barkokowy - Warszawa

  • Paweł Iwaszkiewicz - flet prosty - Warszawa

  • Rafael Gabriel Przybyła - obój barokowy - Warszawa

  • Warszawski Kwartet Barokowy - wokal - Warszawa

  • Wiktor Brzuchacz - organy - Gdańsk


    2007-07-22, o godzini: 19:00


  • Adomas Lukosziunas - saksofon - Litwa

  • Ewa Kwiatkowska - organy - Holandia

  • Zelma Lukosziunaite - sopran - Litwa

  • Zita Lukosziunienie - organy - Litwa


    2007-07-29, o godzini: 19:00


  • Duet Harf - harfa - Warszawa

  • Jan Bokszczanin - organy - ŁódĽ


    2007-08-05, o godzini: 19:00


  • Elżbieta Karolak - organy - Poznań

  • Kamil Karolak - skrzypce - Poznań

  • Magdalena Karolak - obój - Poznań


    2007-08-12, o godzini: 19:00


  • Gijs van Schoonhoven - organy - Holandia

  • Grand Trio Brillant - harfa, flet, klarnet - Gdańsk


    2007-08-19, o godzini: 19:00


  • Julia Greke - mezzosopran - Łotwa

  • Karolina Kondracka - prelegentka - Warszawa

  • Zbigniew Patej - organy - Warszawa

  • Zofia Żukowska - sopran koloratura - Warszawa


    2007-08-26, o godzini: 19:00


  • Agnieszka Pietrzak - skrzypce - Warszawa

  • Duet Gitarowy - Gitara - Gliwice

  • Łukasz Rosiak - baryton - Warszawa

  • Maja Metelska - wiolonczela - Warszawa

  • Natalia Zanni-Lewandowska - organy - Warszawa

  • Yulia Draginda - organy - Rosja

    2008


    2008-07-06, o godzini: 19:00


  • Andrzej Szadejko - organy/klawesyn - Gdańsk

  • Chór Kameralny Cantabile - - Giżycko

  • Magdalena Witczak - sopran - Gdańsk

  • Paweł Hulisz - tr±bka - Gdańsk


    2008-07-13, o godzini: 19:00


  • Roman Perucki - organy - Gdańsk

  • Trio Con Bravura - kontrabas/ksylofon/akordeon - Kielce


    2008-07-20, o godzini: 19:00


  • Rostisław Wygranienko - organy - Ukraina

  • Trio Musici Dei Lumi - klawesyn/wiolonczela/skrzypce - Włochy


    2008-07-27, o godzini: 19:00


  • Agnieszka Karwowska - flet poprzeczny - Warszawa

  • Duet Harf - harfy - Warszawa

  • Yulia Draginda - organy - Rosja


    2008-08-03, o godzini: 19:00


  • Ensamble Belladonna Trio - flet/wiolonczela/klawesyn/sopran - Czechy

  • Jaroslav Fric - organy - Czechy


    2008-08-10, o godzini: 19:00


  • Anna Urbanik - organy - Poznań

  • Łódzkie Trio Akordeonowe Duo Atre - akordeon/instr.klawiszowe - ŁódĽ


    2008-08-17, o godzini: 19:00


  • Jan Bokszczanin - organy - Warszawa

  • Paweł Gusnar - saksofon - Warszawa


    2008-08-24, o godzini: 19:00


  • Krzysztof Urbaniak - organy - Polska

  • Olga Maracewicz - flet - Kraków

  • Paweł Siwczak - klawesyn - Olsztyn


    2008-08-31, o godzini: 19:00


  • Łomżyńska Orkiestra Kameralna - - Łomża

    2009


    2009-07-05, o godzini: 19:00


  • Chór Motet et Madrigal - - Poznań

  • Grażyna Zielińska - sopran - Poznań

  • Karol Drynkowski - organy - Poznań

  • Orkiestra Kameralna Semplice - - Poznań


    2009-07-12, o godzini: 19:00


  • Janusz Szadowiak - tr±bka - Gdańsk

  • Maria Perucka - skrzypce - Gdańsk

  • Roman Perucki - organy - Gdańsk


    2009-07-19, o godzini: 19:00


  • Anna Pehlken - sopran - Niemcy

  • Reprezentacyjny Chór Oddziału Mazurskiego Zwi±zku Ukrainców w Polsce - Kamerton - -

  • Thomas Pehlken - organy - Niemcy


    2009-07-26, o godzini: 19:00


  • Pro Musica Antiqua - - Polska


    2009-08-02, o godzini: 19:00


  • Elżbieta Karolak - organy - Poznań

  • Trio Stroikowe - obój, klarnet, fagot - Kraków


    2009-08-09, o godzini: 19:00


  • Damian Owczarek - organy - Gdańsk

  • Maki Hirasawa - pianino - Japonia

  • Paweł Rok - wiolonczela - Warszawa


    2009-08-16, o godzini: 19:00


  • Adam Kowalski - organy - Warszawa

  • Agata Fandri - harfa celtycka - Warszawa

  • Joanna Tic - flet poprzeczny - Warszawa

  • Justyna Samborska - sopran - Warszawa


    2009-08-23, o godzini: 19:00


  • Jan Stava - baryton - Czechy

  • Martina Macko - sopran - Czechy

  • Petr Kolar - organy - Czechy


    2009-08-30, o godzini: 19:00


  • Łomżyńska Orkiestra Kameralna - - Łomża

    2010


    2010-07-04, o godzini: 19:00


  • Filharmonia Kameralna - - Łomża


    2010-07-11, o godzini: 19:00


  • Free Accordions - akordeon - Warszawa

  • Zita Lukaszenienie - organy - Litwa


    2010-07-18, o godzini: 19:00


  • Annie Laflamme - Flet Trawerso - Kanada

  • Krzysztof Sokołowski - Viola Da Gamba - Kielce

  • Mirosław Feldgebel - klawesyn - Warszawa

  • Yulia Draginda - organy - Rosja


    2010-07-25, o godzini: 19:00


  • Bartek Bokszczanin - organy - Legionowo

  • Tytus Wojnowicz - obój - Warszawa


    2010-08-01, o godzini: 19:00


  • Agata Fandri - harfa - Warszawa

  • Atanas Iliev Atanasov - saksofon, klarnet - Bułgaria

  • Joanna Marciniak - organy - Poznań

  • Weronika Zawadzka - Atanasov - flet - Warszawa


    2010-08-08, o godzini: 19:00


  • Bałtycki Kwintet Dęty - flet, obój, klarnet, fagot, róg - Gdańsk

  • Elżbieta Karolak - organy - Poznań

  • Martina Macko - sopran - Czechy


    2010-08-15, o godzini: 19:00


  • Alicja Rumianowska - mezzosopran - Gdańsk

  • Gedymin Grubba - organy - Gdańsk

  • Magdalena Witczak - sopran - Słupsk

  • Nauczycielski Chór Kameralny - - Giżycko


    2010-08-22, o godzini: 19:00


  • Kwartet The Gdansk Philharmonic Brass - tr±bka, róg, puzon - Gdańsk

  • Leszek Szarzyński - flet - Olsztyn

  • Roman Perucki - organy - Gdańsk


    2010-08-29, o godzini: 19:00


  • Gijs Van Schoonhoven - organy - Holandia

  • Jerzy Szafrański - obój - Warszawa

  • Kaori Okuzumi - fortepian - Japonia

    2011


    2011-07-03, o godzini: 19:00


  • 4 PM - SKRZYPCE - GDAŃSK

  • DANIEL BRUUN - ORGANY - DANIA


    2011-07-10, o godzini: 19:00


  • DENIS MAKHANKOV - ORGANY - ROSJA

  • OCTAVA ENSEMBLE - VOCAL - KRAKÓW


    2011-07-17, o godzini: 19:00


  • ACCADEMIA DELL’ARCADIA - ORGANY, SKRZYPCE, FLET, KLAWESYN - POZNAŃ

  • ANNA PODGÓRSKA - SOPRAN - POZNAŃ

  • GUNA SKRIMA - ORGANY - ŁOTWA

  • WERONIKA ZAWADZKA ATANASOV - FLET - WARSZAWA


    2011-07-24, o godzini: 19:00


  • EWA BˇK - BIELSKO – BIAŁA - ORGANY

  • HENRYK GWARDAK - ORGANY - ELBLˇG

  • MARCIN CISZEWSKI - KONTRATENOR - GDAŃSK


    2011-07-31, o godzini: 19:00


  • JOANNA LUTO - SOPRAN - GIŻYCKO

  • MAREK KUDLICKI - ORGANY - TOMASZÓW LUBELSKI


    2011-08-07, o godzini: 19:00


  • DUO ATRE - AKORDEON - ŁÓD¬

  • ROMAN PERUCKI - ORGANY - GDAŃSK


    2011-08-14, o godzini: 19:00


  • CHÓR KWERFURCKI - - NIEMCY

  • KWARTET QUER-STRICH - ORGANY, PIANINO, SZPINET - NIEMCY


    2011-08-21, o godzini: 19:00


  • CHÓR MIESZANY - - GOLESZÓW

  • MARTINA MACKO - SOPRAN - CZECHY

  • PRO MUSICA ANTIQUA - - OLSZTYN

  • RADOSŁAW MARZEC - ORGANY - BIAŁYSTOK


    2011-08-28, o godzini: 19:00


  • FILHARMONIA KAMERALNA IM. WITOLDA LUTOSŁAWSKIEGO - SKRZYPCE, BARYTON - ŁOMŻA

    2012


    2012-07-01, o godzini: 19:00


  • FREE ACCORDIONS - - Warszawa

  • WIKTOR BRZUCHACZ - organy - Legionowo


    2012-07-08, o godzini: 19:00


  • O C T A V A ENSEMBLE - - Kraków

  • YULIA DRAGINDA - organy - Rosja


    2012-07-15, o godzini: 19:00


  • EMMI KAIJANSINKKO - sopran - Finlandia

  • LĪGA VILMANE - organy, klawesyn - Łotwa

  • WERONIKA ZAWADZKA – ATANASOV - flet - Warszawa


    2012-07-22, o godzini: 19:00


  • BARTOSZ PATRYK RZYMAN - organy - Wrocław

  • CUP OF TIME - - Warszawa


    2012-07-29, o godzini: 19:00


  • ADOMAS LUKOSZIUNAS - saksofon - Litwa

  • ZELMA LUKOSZIUNAITE - sopran - Litwa

  • ZITA LUKASZENIENIE - organy - Litwa


    2012-08-05, o godzini: 19:00


  • GIJS VAN SCHOONHOVEN - organy - Holandia

  • KWINTET DĘTY FUNDACJI CAPALLA CRACOVIENSIS - flet, obój, klarnet, fagot, róg - Kraków


    2012-08-12, o godzini: 19:00


  • JAKUB GARBACZ - organy - ŁódĽ

  • MAGDALENA WITCZAK - sopran liryko – koloraturowy - Gdańsk

  • PIOTR MACALAK - bas - Gdańsk


    2012-08-19, o godzini: 19:00


  • JULIA KARLOVA - sopran - Kazachstan

  • PRO MUSICA ANTIQUA - obój, fagot, flet - Olsztyn


    2012-08-26, o godzini: 19:00


  • FILHARMONIA KAMERALNA im. Witolda Lutosławskiego - - Łomża

    2013


    2013-07-07, o godzini: 19:00


  • JAN ADAMCZEWSKI - saksofon - Poznań

  • JAROSŁAW KOSTKA - organy - Poznań

  • MARIA ZAŁANOWSKA - sopran - Poznań

  • PIOTR NALEŻYTY - bas - Poznań


    2013-07-14, o godzini: 19:00


  • KATARZYNA ELŻBIETA OLSZEWSKA - organy - Gdańsk

  • MARTINA MACKO - sopran - Czechy

  • SIMONA HOLUBCOVÁ - lutnia - Czechy


    2013-07-21, o godzini: 19:00


  • CEZARY WIEPRZOWSKI - saksofon - Częstochowa

  • IOANA BALASA - flet - Rumunia

  • WIKTOR BRZUCHACZ - organy - Legionowo

  • YEYOUNG, SOHN - sopran - Korea Płd.


    2013-07-28, o godzini: 19:00


  • ELŻBIETA KAROLAK - organy - Poznań

  • KAMIL KAROLAK - skrzypce - Poznań

  • MAGDALENA KAROLAK - obój/flet - Poznań

  • MARIA KOMINEK-KAROLAK - skrzypce - Poznań


    2013-08-04, o godzini: 19:00


  • DENIS MAHANKOV - organy - Rosja

  • PAWEŁ JANAS - akordeon - Warszawa

  • WOJCIECH PSIUK - saksofon - Warszawa


    2013-08-11, o godzini: 19:00


  • BARTOSZ KOKOSZ - wiolonczela barokowa - Poznań

  • DOMINIKA MAŁECKA - skrzypce barokowe - Katowice

  • JAN MROCZEK - organy - Kraków

  • KRZYSZTOF SOKOŁOWSKI - kontrabas barokowy - Giżycko

  • MICHAŁ TYRAŃSKI - tr±bka barokowa - Bydgoszcz

  • TOMASZ ¦LUSARCZYK - tr±bka barokowa - Kraków

  • URSZULA JASIECKA-BURY - organy/klawesyn - Katowice

  • VIOLETTA SZOPA-TOMCZYK - skrzypce barokowe - Kraków


    2013-08-18, o godzini: 19:00


  • JERZY SZAFRAŃSKI - obój - Warszawa

  • JULIA KARLOVA - sopran - Kazachstan

  • KAORI OKUZUMI - fortepian - Japonia

  • LESZEK SZARZYŃSKI - flet - Olsztyn

  • ROMAN KU¬NIAK - fagot - Olsztyn

  • ROMAN PERUCKI - organy - Gdańsk


    2013-08-25, o godzini: 19:00


  • ANNA JEREMUS - LEWANDOWSKA - sopran -

  • EWA MURZYNOWSKA - sopran -

  • FILHARMONIA KAMERALNA IM. WITOLDA LUTOSŁAWSKIEGO W ŁOMŻY - - Łomża

  • KATARZYNA ZDZIARSKA - sopran -

  • WIESŁAW BEDNAREK - baryton -

    2014


    2014-07-06, o godzini: 19:00


  • CHÓR CANTABILE - chór - Giżycko

  • DUO ACCOSPHERE - akordeon - Słowacja/Polska

  • WIKTOR BRZUCHACZ - organy - Warszawa


    2014-07-13, o godzini: 19:00


  • GIJS VAN SCHOONHOVEN - organy - Holandia

  • HANNE FELDHAUS-TENHUMBERG - flet - Niemcy


    2014-07-20, o godzini: 19:00


  • ACCADEMIA DELL’ARCADIA - flet, skrzypce, kontrabas, klawesyn - Poznań

  • RADOSŁAW MARZEC - organy - Bydgoszcz


    2014-07-27, o godzini: 19:00


  • MAGDALENA WITCZAK - sopran - Gdańsk

  • MARIA PERUCKA - skrzypce - Gdańsk

  • ROMAN PERUCKI - organy - Gdańsk


    2014-08-03, o godzini: 19:00


  • DARIUSZ HAJDUKIEWICZ - organy - Białystok

  • VALERYI FILIPOW - ¶piewaj±ca piła, fletnia pana, gitara - Ukraina


    2014-08-10, o godzini: 19:00


  • GINTARE ARMONAITIENE - skrzypce - Litwa

  • WERONIKA ZAWADZKA - ATANASOV - flet - Warszawa

  • WITOLD WILGOS - gitara - Warszawa

  • ZITA LUKOSIUNIENE - organy - Litwa


    2014-08-17, o godzini: 19:00


  • JAN BOKSZCZANIN - organy -

  • ROBERT MAJEWSKI - tr±bka - Warszawa


    2014-08-24, o godzini: 19:00


  • FILHARMONIA KAMERALNA IM. WITOLDA LUTOSŁAWSKIEGO - - Łomża


    2014-08-31, o godzini: 19:00


  • KAORI OKUZUMI - fortepian - Japonia

  • PRO MUSICA ANTIQUA - flet, obój, fagot - Olsztyn

    2015


    2015-07-05, o godzini: 19:00


  • DENIS MAKHANKOV - organy - Rosja

  • DINA IKHINA - organy - Rosja

  • KWARTET AVISTA - skrzypce - Polska


    2015-07-12, o godzini: 19:00


  • AGNIESZKA WESOŁOWSKA - klawesyn - Polska

  • ANGELIKA LE¦NIAK - skrzypce - Polska

  • KATARZYNA OLSZEWSKA - organy - Polska

  • NATALIA KASPERCZYK - wiolonczela - Polska

  • WITCZAK MAGDALENA - sopran liryko-kolaturowy - Polska


    2015-07-19, o godzini: 19:00


  • MANFRED RATH - organy - Niemcy

  • QUER-STRICH - zespół - Niemcy

  • QUERFURTER KANTOREI - chór - Niemcy


    2015-07-26, o godzini: 19:00


  • BRZUCHACZ WIKTOR - organy - Polska

  • LIDIA MAŁYSZEK - flet - Polska

  • ŁUKASZ GASZLER - lira/gitara - Polska

  • SUSANA RASO - mezzosopran - Hiszpania


    2015-08-02, o godzini: 19:00


  • DUET AKORDEONOWY - akordeon - Polska

  • NILS LARSSON - organy - Szwecja


    2015-08-09, o godzini: 19:00


  • BAŁTYCKI KWINTET DĘTY - flet, fagot, obój, róg, klarnet - Polska

  • ZITA LUKASZENIENIE - organy - Litwa


    2015-08-16, o godzini: 19:00


  • DUET LUTNIOWY - lutnia barokowa - Polska

  • JAN MROCZEK - organy - Polska


    2015-08-23, o godzini: 19:00


  • KAORI OKUZUMI - fortepian - Japonia

  • MAURIZIO CONCA - organy - Włochy

  • PRO MUSICA ANTIQUA - flet, obój - Polska


    2015-08-30, o godzini: 19:00


  • FILHARMONIA KAMERALNA IM. WITOLDA LUTOSŁAWSKIEGO - - Polska

    2016


    2016-07-03, o godzini: 19:00


  • AMALGALIS DUO - - Polska

  • ANNA VARGOVA - viola da gamba - Czechy

  • HELENA VYVOZILOVÁ - flet prosty - Czechy

  • KATERINA BILKOVA - klawesyn, szpinet - Czechy

  • MARTINA MACKO - sopran - Czechy

  • YULIA DRAGINDA - organy - Rosja


    2016-07-10, o godzini: 19:00


  • HECTOR ENRIQUE BRAVO CHURA - quena, fletnia pana - Peru

  • KAROL DRYNKOWSKI - organy - Polska

  • MARIA ZAŁANOWSKA - sopran - Polska

  • PIOTR NALEŻYTY - bas - Polska


    2016-07-17, o godzini: 19:00


  • TRIO MAGISTRAI - akordeon, fortepian - Litwa

  • ZELMA LUKO©IŪNAITĖ - sopran - Litwa

  • ZITA LUKO©IŪNIENĖ - organy - Litwa


    2016-07-24, o godzini: 19:00


  • CAPELLA THORUNIENSIS - skrzypce, altówka, wiolonczela, kontrabas - Polska

  • KATARZYNA ELŻBIETA OLSZEWSKA - organy - Polska


    2016-07-31, o godzini: 19:00


  • KRZYSZTOF SOKOŁOWSKI - wiola da gamba - Polska

  • MARIA BANASZKIEWICZ BRYŁA - klawesyn - Polska

  • MARTIN GREGORIUS - organy - Polska

  • MIKOŁAJ ZGÓŁKA - skrzypce barokowe - Polska

  • PHILIPPA HYDE - sopran - Anglia

  • RADOSŁAW KAMIENIARZ - skrzypce barokowe - Polska


    2016-08-07, o godzini: 19:00


  • AGNIESZKA IWICKA-PROSOWKA - flet - Polska

  • BARBARA WITKOWSKA - harfa - Polska

  • JUSTYNA STĘPIEŃ - wokal - Polska

  • WIKTOR BRZUCHACZ - organy - Polska


    2016-08-14, o godzini: 19:00


  • MARIANA HOCHELOVA - sopran - Słowacja

  • RASTISLAV ADAMKO - skrzypce - Słowacja

  • ZUZANA ZAHRADNÍKOVA - organy - Słowacja


    2016-08-21, o godzini: 19:00


  • JAN BOKSZCZANIN - organy - Polska

  • JULIA KARLOVA - sopran - Kazachstan

  • KAORI OKUZUMI - organy - Japonia

  • PRO MUSICA ANTIQUA - zespół - Polska


    2016-08-28, o godzini: 19:00


  • FILHARMONIA KAMERALNA IM. WITOLDA LUTOSŁAWSKIEGO W ŁOMŻY - filharmonia - Polska

  • JAN MIŁOSZ ZARZYCKI - dyrygent - Polska

  • 1 2 3